Motúčko s pozinkovanou korbou 100 l

Základný model Motúčka. Nájde univerzálne využitie v záhrade, okolo domu alebo v stavebníctve. Uľahčí prácu s prevážaním materiálu nie len doma, na svojpomocnej stavbe, ale aj vo firmách.

Motúčko v základnom prevedení, s prepravnou penovou ochranou nosných rúrok


Technické parametre:

Hmotnosť: 28 kg
Nosnosť: 120 kg
Pojazdná rýchlosť: 3,2 – 4 km/hod.
Použitý motor: 250 W, 12 V
Maximálna zvislá prekážka: cca 20 cm
Stúpavosť v teréne s maximálnou záťažou: 35 °
Akumulátor: Panasonic, 12 V/22 Ah, gélový, min. 450 nabíjacích cyklov
Doba práce na jedno nabitie: pri náklade cca 60 kg 6-8 hodín bežnej práce

Rozmery rámu: dĺžka 170 cm, max. Šírka 58 cm tzn. prejde 60 cm dverami
Rozmery korby: šírka 56cm, dĺžka 88cm, hĺbka 30cm, hrúbka 1mm, váha 5kg

Pneumatika: šípový vzor o šírke 10 cm
Brzda: Nie
Spiatočka: Nie
Korba: pozinkovaná 100 l (1 mm)

Nabíjačka nie je súčasťou dodávky a je nutné si ju objednať zvlášť, avšak je možné použiť dobrú nabíjačku autobatérií na 12 V.

Takto dodávaný najlacnejší model Motúčka je silným pomocníkom na každom dvore a je základom pre postupné rozširovanie palety doplnkov, ktoré rozšíria možnosti Motúčka a súčasne ešte viacej znižujú námahu pri práci.

S elektrickým fúrikom nie je práca namáhavá ani pre starších ľudí alebo pre ľudí so zdravotnými problémami. Motúčko netreba tlačiť, stačí zopnúť otočný spínač v pravej rukoväti (ako na motorke pridať plyn) a elektromotor v kolese zaberie za vás. Akumulátor pod korbou má dostatok energie na celodennú prácu.

Pozinkovaná korba má objem 100 litrov a teda Motúčko uvezie oveľa viac nákladu, ako bežný fúrik, pretože ho nemusí tlačiť obsluha ale ho ťahá elektromotor.

Motúčko s prídavným podvozkom pod korbou

Ak si zakúpite prídavný dvojkolesový podvozok, už nebudete musieť fúrik ani držať v rukách. Odpadá akákoľvek námaha, pravda ak nerátame, že za Motúčkom musíte chodiť a vytiahne vás aj do kopca.

Kde kúpite motúčko?

1 thought on “Motúčko s pozinkovanou korbou 100 l”

Comments are closed.

Related Post

Motúčko PowerMotúčko Power

Toto je základný model radu PROFI. Má zosilnený rám, motor s výkonom 300 W prenášaný cez pneumatiku so šípovým vzorom širokú 16 cm. Motúčko Power je štandardne vybavené elektronickou brzdou,